MIMIAUKCIE.sk
Martina D. (andílek13) ID 34009 100% (14000)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 0 0 140
Záporné 0 0 0
- - 100%
Naposledy 13.10.2015, 20:43
Oblast: Plzeň - jih
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 85
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
Dobrý den,
děkuji, že se účastníte mých aukcí.

S příhozem souhlasíte s níže uvedenými podmínkami:

1. Důkladně si prosím rozmyslete, zda opravdu draženou věc chcete, Váš příhoz je závazný a nejde vzít zpět.

2. Čtěte pozorně popis u jednotlivých aukcí. Pokud píši, že věc je v super stavu, je to praná a nošená věc, která je stále pěkná. Nečekejte ovšem novou a nepranou. Pokud je věc nová vždy uvádím, že je nová. Vždy se snažím o co nejpřesnější popis, uvádím míry a velikost, ale není samozřejmě problém se mě na cokoliv zeptat. Vydraženou věc beru zpět pouze za předpokladu, že by došlo k chybě na mé straně.

3. Aukce je závazná, po skončení aukce vás budu kontaktovat nejpozději do 48 hodin s podklady k platbě. Pokud se stane, že vydraženou věc nezaplatíte, do 7 dnů od zaslání podkladů k platbě nebo neodeberete vyhrané zboží, okamžitě žádám o udělení trestného bodu a píšu negativní hodnocení. Platbu přijímám na účet předem, na dobírku nezasílám. Balíček odesílám doporučeně po připsání peněz na můj účet.

4. Před přihozením si dobře rozmyslete, zda věc opravdu chcete, poté je Váš příhoz brán jako závazný a nejde ho vzít zpět - přihozením na aukci souhlasíte se zaplacením Vámi udané ceny + poštovného. Výše poštovného je uvedena u každé aukce, pokud aukci vyhrajete souhlasíte i s cenou poštovného! Jakmile jednou aukci vyhrajete, jste povinni věc odebrat a uhradit cenu včetně poštovného, jinak se vystavujete udělení trestného bodu na MMA a zápornému hodnocení na MMB.

5. Vydraženou věc můžete spojit z koupí jiné věci z mého alba na mimibazaru ID 34009.

Děkuji za přečtení a respektování mých podmínek prodeje a přeji Vám příjemný a úspěšný nákup a doufám, že budete spokojeni :-))
Podmínky byly naposledy upraveny: 3.4.2012, 9:25
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotná kontaktní místa | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu