MIMIAUKCIE.sk
Renáta N. (Renici) ID 71634 100% (10200)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 0 0 102
Záporné 0 0 0
- - 100%
Naposledy 27.11.2020, 23:48
Oblast: Plzeň - město
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 59
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ ZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
Vítám Vás na naší aukci, jsem velmi ráda, že Vás zaujaly dražené věcičky.

Příhoz je závazný, dražíme zboží nové, ale i používané, ale v případě použité věcičky vyšším příhozem bohužel novou nezískáte :-) U nového zboží nelze o stavu polemizovat, je prostě NOVÉ. U užitého vždy popisuji stav věci, i když je ve skvělém stavu leč nošená, nečekejte věc přímo z obchodu, to je nereálné. Snažím se bleskurychle reagovat, aby obchůdek nebyl zdržován. Balíček pak pošlu ihned po připsání korunek na účet, nejdéle následující pracovní den a informuji Vás o tom.

Pokud uvedu, že jde o novou věc, věřte, že ANO. U značkového zboží SE JEDNÁ O ORIGINÁLY Z ANGLIE.

Vždy uvádím poštovné, věcičky putují doporučeně, na přání možno zaslat v obyčejném balíku, ale pak za věci neručím. Pokud se zúčastníte i další z mých aukcí jako vítěz, posílám věcičky najednou vždy za nejnižší poštovné uvedené u těchto aukcí. Preferuji v každém případě platbu na účet, vyjímečně jsem ochotná domluvit se na zaslání dobírkou, ale navyšuji pak samozřejmě poštovné dle tarifu.

Pokud chcete ušetřit, doporučuji Vám nahlédnout i na stránky na MMB, kde máme dost věciček, hodně se obměňují a obchůdky se daří. Za poštovné by Vám pak šel větší balíček.

Očekávám platbu do týdne, případně se domlouvám individuálně s každým dle jeho aktuálních možností, není problém počkat NA ZÁKLADĚ DOMLUVY.

Pokud máte k věcičkám dotazy, odpovím velmi ráda před ukončením aukce a před Vaším závazným příhozem.

Nikdy neprodávám věci, které bych si sama pro dětičky nezakoupila.

Pokud cokoli na věci přehlédnu, věřte, že nejde o úmysl (z popisu aukcí a na MMB je doufám patrné, že pokud chybička je a zaregistruji ji, upravuji cenu a nebojím se to napsat) , ráda se při přehlédnutí nedostatku s maximální vstřícností domluvím na slevě. Pokud se stane nestandardní situace a najdete na věci velkou závadu, jsem ochotná vydraženou věc přijmout.

Průběh aukce ve Váš prospěch přeje Renča
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt